WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Ev online farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Serisi

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Serisi

tarafından admin

Cildi kirlerden ve fazla yağdan arındıdırSivilce ve akneye karşı çözüm sunar.

Çay ağacı; Avustralya’da yetişen ortalama iki metre boyuna gelen, yassı yapraklı bir ağaçtır. Yeni Zelanda‘nın keşfi sırasında kaşifler bu ağacın yaprağını çay olarak kaynatmışlardır. Daha sonra bu bitkinin iyileştirici ve temizleyici etkisi keşfedilmiştir. Çay ağacı yağının antiseptik özelliğinin keşfi ile cilt temizliği ve tıbbi şifa olarak kullanılmaya başlanılmıştır. Bunun ile ilgili çalışmalar yapılmak için Çay ağacı yağı Amerika ve Avrupaya yayılmıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında askerlere dağıtılarak temizlik ve yaralarının iyileştirilmesine yardımcı merhem olarak dağıtılmıştır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı serisi ile ülkemize bu şifayı sunuyor. Dr. C. Tuna Çay ağacı yağı kremi veya merhemi ile ufak yaralarınıza, kremleri ve duş jeli ile sedef ve egzama gibi cilt problemlerinize, özel setleri ve %100 çay ağacı yağı ile sivilce ve akne problemlerinize, şampuan ile saç diplerinizdeki yaralara, sabunu ile genel temizliğinize, ıslak mendili ile her zaman pratik temizliğe ve BB Kremi ile hem makyaj hemde sivilceli yüze bakım yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  1. Anti-inflamatuar ve Anti-bakteriyel   

            Akneye neden olan bakterileri yok eder, irin ve enfeksiyonu kurutmak için gözeneklere nüfuz eder.

  1. Cildin pH seviyesini dengeler Çay ağacı yağı, ph seviyenizi dengeler ve bu da fazla yağ üretimini durdurmaya yardımcı olur.
  2. Fazla yağı nazikçe temizler 

    Sert kimyasallar içeren akne karşıtı ürünlerin aksine, çay ağacı yağı doğaldır ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap