WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Ev online farmasi DR. C. TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI SERİ

DR. C. TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI SERİ

tarafından admin

WHİTE CORRECT + CİLT AYDINLATICI SERİ,

İKİ KIYMETLİ AKTİF  İLE SİZE AYDINLIĞI SUNAR!

Pancratium: Yunanca’da kelimenin tam anlamıyla “Tüm Güç” anlamına gelir, bitkinin sıcak ve kurak yaz plajının aşırı iklimine dayanmak için sahip olması gereken gücü ifade eder.

Maritimum: Latince “deniz kıyısından” anlamına gelir.

KUM ZAMBAĞININ GÜCÜ!

-Bu aktif  Yıldız Zambak, Lys de Mer (Fransız) ya da Kum Zambağı  anlamına gelir. orijinal ve yenilikçi etki mekanizması sayesinde koyu lekelerin alanını ve rengini önemli ölçüde azaltan nöro-aktif bir bileşendir:

-Melanin sentezinin engellenmesi ile bilinir.

-Ecocert ve Cosmos tarafından onaylı ve QDA’ya kayıtlı birkaç çiçek özünden biridir.

Nadir Bulunan, Zarif Kum Zambağı!

-Koruma altında bir türdür, bu nedenle hasatı tamamen yasaktır.

-Codif R&N serada Pancratium kültürlerini geliştirmiştir.

-Sulu özütleme, ardından saflaştırma aşaması ile elde edilir.

-Doğal Kaynakların Kontrollü Yönetimi programına uygundur

 

  1. ADIM: TEMİZLEME

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun cildi mükemmel bir

şekilde temizler, kirlerden arındırır.

Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

 

PEELING ile ETKİLİ TEMİZLEME

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici, özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı, kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanım önerisi:

Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

 

 2. ADIM: TONİK

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli:

Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

 

  1. ADIM: AYDINLATICI KOYU LEKE GİDERİCİ

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici, düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk  farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Kullanım önerisi:

Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka UV koruma filtreli Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem uygulanarak cilt korunmalıdır.

  1. ADIM: DR. C. TUNA AYDINLATICI KREM SPF 22

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem, yenilenen özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kum zambağı, yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini artırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Sonuç: UV ışınlarına bariyer oluşturmaya ve güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla kolayca emilir.

Kullanım önerisi: Hafif dairesel hareketlerle masaj

yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanımı tavsiye edilir.

 

  1. ADIM: DR. C. TUNA AYDINLATICI GÖZ BALMI

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, Kum zambağı ve Yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Göz çevrenizdeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Kullanım önerisi:

Ürünü parmak ucunuza sıkın. Gözaltlarınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak uygulayınız. Gözlerinizle direkt temasından kaçınınız.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap