WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Ev online farmasi Farmasi Sponsor Değiştirme var mı?

Farmasi Sponsor Değiştirme var mı?

tarafından admin

Farmasi Sponsor Değiştirme var mı?

Farmasi girişimcisi olup sponsoru ile sorun yaşamış kişiler zaman zaman olabiliyor. Sponsor size farmaside idi öğreten size destek olan ve sizi sisteme katmış kişidir. Dolayısıyla sponsor sizin adınıza herşeyi yapan kişi değildir. Sponsor sizin adınıza size üye bulmaz üye bulmak vermek zorunda değildir. Sponsor kişi yönetmelik çercevesinde müdür konumuna gelinceye kadar en fazla 4 ay katalog desteği vermek zorundadır. Bunun dışında sponsor bağlı alt üyelerine eşit ve etik saygılı davranmak zorundadır. Girişimcileri de sponsoru saygılı davranmak zorundadır.

Kimi zaman sponsorlar veya girişimcilerden kaynaklı sorunlar kavgalar sonucunda farmaside farklı sponsor arayışına girenler olabilmektedir.

Zira bunu etik olarak önermiyoruz .

Farmaside sponsor degiştirmenin tek yolu hiç sipariş vermeyip askıya düşmek veya istifa etmek .

Eğer hiç sipariş vermedi iseniz 60 gün sonra askıya düşerek yeni bir sponsor ile çalışabilirsiniz . Eğer sipariş verdiyseniz son siparişiniz üzerinden tam 180 gün yani 6 ay geçmesi lazım.Bu durumda varsa üyeleriniz de sizin üyeliğiniz askıya alınacağı için bir üst sponsorunuza bağlanacaktır.

Malesef illegal yollardan sponsor değiştirenler oluyor . Anne baba veya kardeşleri üzerinden sponsor değişenler oluyor. Farmasinin izni dışında böyle bir şey fark edildiği zaman yeni sponsorunuzun ve sizin üyelik haklarınız fesh olması ve ekran kapatması ile sonuçlanıyor. Böyle bir durumda üyeler tekrar eski sponsoruna bağlanıyor.

Sponsorunuzdan memnun değilseniz Yeni sponsorunuzdan memnun olacağınız anlamına gelmez. Lütfen etik çalışmaya dikkat edin. Sponsorunuz ile sorununuz varsa daha üst sponsorunuzdan destek isteyin.

Buna rağmen sponsor değişikliği kararınız varsa askıya alınıncaya beklemek koşuluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap